Avtor: Župnija Objavljeno: 1. 12. 2021

OBISK MIKLAVŽA - 5. 12. 2021

Sveti Miklavž od daleč prihajaš,

da nam prineseš srečo za res.

Tvoja ljubezen, tvoja dobrota

kaže nam pravo pot do nebes.

Sveti Miklavž, pomagaj mi, da bom postal dober kot ti!

Spoštovani starši,

naprošam vas, da, kot pravi pesem, skupaj z Miklavžem prinesemo vašim predšolskim otrokom srečo, veselje, dobroto in blagoslov.

Enostavno pa brez vaše pomoči Miklavž ne bo mogel razdeliti svojih darov, zato vas vabimo k sodelovanju. Označena darila (z imenom in priimkom) dostavite 5.12. po sveti maši (predvidoma po 10-ti) v župnijsko cerkev.

Miklavž bo otroke (PREDŠOLSKE) obdaril v nedeljo, 5. 12., ob 16h, v domači župnijski cerkvi na Dolenjih Kamencah.

Da pa še naprej ostanemo zdravi, bomo vsi vestno upoštevali PCT pogoje, razkuževanje in razdaljo. Da ne bo prevelike gneče pa vas naprošam, da v cerkev z otrokom vstopi le en starš. Časi so pač taki, se pa zahvaljujem za razumevanje.

Predhodne prijave so OBVEZNE (Andreja - tel. 051 317 129), zaradi lažje organizacije.

Prisrčen pozdrav,

vaš Sveti Miklavž